Super sale - Wellness voor een ontspannen prijs

Dit Super Sale Wellness aanbieding is inclusief:

    • 2 Overnachtingen in een comfort kamer
    • 2x Een heerlijk Ontbijtbuffet
    • Gebruik Wellness
    • Aankomst zo/ma/di/wo/do

    Prijs: vanaf € 69 p.p. op basis van een 2-persoon Comfort kamer.

    Het arrangement is gebaseerd op het kamertype comfort, maar is tegen extra betaling te upgraden naar een luxe of superior suite.

    De prijs van deze Super Sale Wellness aanbieding is alleen geldig met aankomst op zondag t/m donderdag en tot en met 22 december 2017 met uitzondering van de feestdagen.

    De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.

Super sale

3 Dagen kunt genieten van alle wellness faciliteiten die het hotel te bieden heeft. Ook is een strandwandeling zo gemaakt, het strand ligt namelijk heerlijk dichtbij.

Het hotel

Het hotel geeft gastvrijheid een nieuwe betekenis. Binnen biedt het hotel 134 suites en 3 appartementen - elk met een eigen sfeer, een goed restaurant en diverse wellnessfaciliteiten. Een bijzonder rustpunt vormt de open binnentuin. Bij ons komt u als gast niet zomaar dineren of overnachten. U wordt in de watten gelegd met (h)eerlijke streekproducten, oprechte aandacht en een prachtige ambiance geïnspireerd op de Art Nouveau. Dit hotel heeft alle ingrediënten binnen handbereik om nog een dagje te blijven of eens terug te komen, op nog geen 50 minuten rijden vanaf Rotterdam / Gent / Breda.

Wellness
Wilt u zo snel mogelijk de hectiek van de dag achter u laten, geniet dan van een heerlijk moment in ons zwembad, de sauna’s of het Turks stoombad. Is de sauna u net iets te veel van het goede, dan kunt u heerlijk relaxen op de unieke verwarmde zwembadrand. Een plekje waar u, voor u het weet, heerlijk tot ontspanning komt.

Wilt u zich meer inspannen? Geen probleem! Op een aantal fitnesstoestellen kunt u zich na een hele dag mentaal inspannen ook nog even lekker fysiek inspannen. Omdat alle hotelgasten (dus ook kinderen) vrij toegang hebben tot het zwembad, de sauna's en het Turks stoombad is het dragen van badkleding verplicht.

Omgeving

Grenzeloos genieten. Een plek waar je (weer) jezelf kunt zijn en waar je (opr)echt kunt genieten! Verder naar buiten lonken ruimte, rust en vrijheid in (een omgeving van) nationale parken, duinen, golfbanen en maneges, kilometers strand en sprookjesachtige dorpsgezichten. Werk en ontspanning laten zich hier uitstekend combineren. Wissel workshops af met een wellnessmoment.

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • Zwemmogelijkheden
  • Parkeren
  • Fitness
  • Restaurant
  • Wifi
  • Receptie
  • Familiekamers
  • 3-Persoonskamers
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Beauty Center

Onze partner

Algemeen

Ons hotel geeft gastvrijheid een nieuwe betekenis. Hier komen gasten niet zomaar vergaderen, dineren of overnachten. Ze worden in de watten gelegd met eerlijke streekproducten, oprechte aandacht en een prachtige ambiance geïnspireerd op de art nouveau. Werk en ontspanning laten zich in ons hotel, met 133 suites en 4 appartementen uitstekend combineren.

Faciliteiten

Het hotel geeft gastvrijheid een nieuwe betekenis. Binnen biedt het Hotel 134 suites en 3 appartementen - elk met een eigen sfeer, een goed restaurant en diverse wellnessfaciliteiten. Een bijzonder rustpunt vormt de open binnentuin. Bij ons komt u als gast niet zomaar vergaderen, dineren of overnachten. U wordt in de watten gelegd met (h)eerlijke streekproducten, oprechte aandacht en een prachtige ambiance geïnspireerd op de Art Nouveau.

Ligging

Dit Hotel heeft alle ingrediënten binnen handbereik om nog een dagje te blijven of eens terug te komen, op nog geen 50 minuten rijden vanaf Rotterdam / Gent / Breda

Omgeving

Grenzeloos genieten.Een plek waar je (weer) jezelf kunt zijn en waar je (opr)echt kunt genieten! Verder naar buiten lonken ruimte, rust en vrijheid in (een omgeving van) nationale parken, duinen, golfbanen en maneges, kilometers strand en sprookjesachtige dorpsgezichten. Werk en ontspanning laten zich hier uitstekend combineren. Wissel workshops af met een wellnessmoment.

Veelgestelde vragen

Als ik een aanvraag doe of een reservering maak, hoe snel krijg ik dan antwoord?

Uw aanvraag/reservering wordt altijd binnen 24 uur in behandeling genomen. Veilingtrends.nl informeert u binnen deze tijd telefonisch of per e-mail of het beschikbaar is en zal met u de gestelde vragen die u heeft doornemen.

Als u een definitieve reservering maakt krijgt u een bevestigingsmail van Veilingtrends.nl en ontvangt u tevens van de locatie waar wij uw reservering plaatsen een bevestiging met daarin de Algemene Voorwaarden.

Veilingtrends.nl maakt voor u de reservering en van ons maar ook van de locatie waar u naar toe gaat ontvangt u een bevestiging. Zij bepalen hoe en wanneer er een (deel)betaling gedaan moet worden. Dit dient u dus in uw bevestiging terug te kunnen vinden.

Veilingtrends.nl kan bij uw reservering een annuleringsverzekering afsluiten tegen een speciale prijs. U heeft al een verzekering afgesloten vanaf € 1,55 p.p. zodat u zonder zorgen ook in Nederland op reis kunt. Als u definitief reserveert ontvangt u van Hotelidee een bevestiging met daarin tevens verdere informatie over hoe u de annuleringsverzekering af kunt sluiten. Uiteraard kan de reserveringsmedewerker u hier ook over informeren en eventuele vragen beantwoorden.

Uiteraard kunt u uw reservering wijzigen. Neemt u dan contact op met onze reserveringsmedewerkers op 088-5405805. Zij zullen de wijzigingen met u doornemen en deze doorgeven.

Ja zeker! Bij Veilingtrends.nl krijgt u punten voor uw reservering die u in kunt leveren voor leuke cadeautjes. Van boeken en cd's tot een picknickmand of WII spel. U krijgt de punten toegekend op het moment nadat u van uw uitje heeft genoten. Maakt u een volgende reservering dan tellen we die punten er gewoon bij op. Zo kunt u sparen voor fantastische cadeaus.